’’هنا’’ pubg mobile uc hilesi 2021 || شدات ببجي

’’هنا’’ pubg mobile uc hilesi 2021 || شدات ببجي


زوارنا الكرام ننشر لكم حصريا على كلام نيوز

’’هنا’’ pubg mobile uc hilesi 2021 || شدات ببجي

pubg mobile uc hilesi 2021

pubg mobile uc hilesi 2021 Oyunu oynayan oyuncular için en son istatistiklerde yer alan en popüler oyun 400 milyondan fazla bağlı oyuncuya ulaştığından ve birçok oyuncu PUBG donanımını şarj etmenin yollarını aradığından, dünyanın her yerinden yüz milyonların her gün akıllı telefonlar üzerinden PUBG oyununu kullandığı 17. Sezon için PUBG çipleri nasıl şarj edilir Ücretsiz Sezon 14, oyun içi ve güvenilir yerlerden ve web sitelerinden ücretsiz.

pubg mobile uc

Bu oyunda, sadece bir kişi hayatta kalana kadar 100 gerçek oyuncunun kapalı bir ortamda karşı karşıya geldiği bir ‘battle royale’ye katılmalısınız. Başarılı olmak için, mümkün olan en iyi silahları toplarken etrafta dolaşmanız ve dakikalar geçtikçe düzenli olarak küçülen oyun alanının içinde kalmanız gerekir.

PUBG MOBILE (KR) ‘de, orijinal PUBG masaüstü sürümünün neredeyse tüm öğelerini bulacaksınız. Kontrol sistemi, orijinal sistemin ince bir uyarlamasıdır ve aynı şey oyunun nesneleri ve etkileşime girebileceğiniz nesneler için de geçerlidir. Binalara girebilir, arabalara binebilir, teleskop kullanabilir, ilk yardım çantası kullanabilir, duvarlara tırmanabilirsiniz vb. Ayarlar aracılığıyla, grafiklerin ayrıntı düzeylerini ayarlayabilir, böylece oyunun görünümünü cihazınızın başa çıkabileceğine göre değiştirebilirsiniz. Ayrıca, kontrolleri hem ayaklarınız üzerinde dolaşırken hem de el arabasının içinde kişiselleştirebilirsiniz.